Construsoft Newsletter
Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect   
 

Setkání uživatelů 2019 - registrace spuštěna!  
Srdečně vás zveme na 22. Setkání uživatelů programu Tekla Structures a Trimble Connect, které se uskuteční ve středu 18. září 2019 v prostorách Hotelu Jana**** v Přerově. Máte zájem se dozvědět nejzajímavější novinky, diskutovat a konzultovat různá témata s našimi specialisty? Pak neváhejte a registrujte se! Těšíme se na vás.

Space 

Tekla BIM Awards zná své vítěze
81 projektů, přes 1500 hlasů z řad veřejnosti a na více než 50 komentářů k jednotlivým projektům. To je základní statistika letošního lokálního kola Tekla BIM Awards 2019, ve které úspěšně bojovaly i české a slovenské projekty. Nejlepší modely lokálního kola postupují do celosvětové soutěže Tekla Global BIM Awards 2020. Předání ocenění v rámci České republiky a Slovenska proběhne na 22. Setkání uživatelů 2019. Podívejte se na vítěze jednotlivých kategorií » Výsledky Tekla BIM Awards

Space 

BIM semináře předčily očekávání
Začátkem června uspořádal Construsoft v rámci své BIM tour odborné semináře "Trendy BIM řešení pro statiku a konstrukční činnost" pro zástupce projekčních a statických kanceláří, investory a veřejnou správu. Během 4 dní se ve 4 městech (Bratislava, Žilina, Ostrava a Košice) měli lidé možnost dozvědět více informací o moderních BIM softwarových nástrojích, aktuálním stavu implementace BIMu a mnoho dalších užitečných informací. 

Space 

Sleva 25% na BIM World Mnichov!

Naším zákazníkům nabízíme exluzivně slevu 25% na mezinárodní BIM veletrh BIM World Munich, který se koná 26. - 27. listopadu 2019 v ICM mezinárodním kongresovém centru v Mnichově. Veletrh každoročně navštěvují tisíce lidí z celého světa. Pro více informací o veletrhu navštivte oficiální stránku BIM World Munich, zájemci o slevový poukaz prosím kontaktujte naše marketingové oddělení marketing@construsoft.cz.