Construsoft Newsletter
Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect   
Space 

Tekla Structures 2019
Seznamte se s novinkami a vylepšeními, které Vám přínáší nová verze Tekla Structures 2019 a zefektivněte si práci v Tekle. Vyberte si jeden z nabízených bezplatných webinarů na ocel, beton nebo engineering a začněte využívat všechny výhody programu naplno!  

Space 

Nový web TrimbleConnect.cz spuštěn!
Spustili jsme novou internetovou prezentaci našeho moderního nástroje Trimble Connect. Naší snahou bude udržovat web stále aktuální a nabídnout Vám srozumitelný a přehledný obsah. Novinkou je přímý kontakt na zákaznickou podporu a hodit se bude určitě i oddíl často kladených otázek a odpovědí.

 

www.TrimbleConnect.cz

Space 

Trimble XR10 s technologií HoloLens2 pro smíšenou realitu
Trimble a Construsoft jako globální lídři zavádění BIM technologií do stavebnictví představili v minulých dnech na kongresu MWC v Barceloně průlomovou technologii pro využívání smíšené reality ve stavebních procesech. Oproti starší verzi HoloLens přináší novinka mimo jiné širší zorné pole a otočný displej. Více informací o nové technologii přineseme již brzy! Představení Trimble XR10!

Space 

Přípravy na Tekla BIM Awards 2019 vrcholí!
V posledních dnech vrcholí přípravy na spuštění Tekla BIM Awards 2019. Soutěž modelů Tekla Structures, do které se v posledních letech zapojuje stále více českých i slovenských společností, bude brzy zahájena. Herní pravidla i podrobné informace přineseme v nejbližších dnech. Připravte si své úžasné projekty!