Construsoft Newsletter
Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect   
 

Přípravy na Setkání uživatelů 2019 vrcholí!
22. Setkání uživatelů programu Tekla Structures a Trimble Connect se uskuteční ve středu 18. září 2019 v prostorách Hotelu Jana**** v Přerově. Novinkou v programu je přednáška Tomáše Prokeše z České agentury pro standardizaci, který pohovoří mimo jiné o Koncepci zavádění metody BIM a připravovaném Datovém standardu stavebnictví. Máte zájem se dozvědět nejzajímavější novinky, diskutovat a konzultovat různá témata s našimi specialisty? Pak neváhejte a registrujte se! Těšíme se na vás.

Space 

Trimble Digital Construction Summit
Využíjte jedinečnou možnost setkání a navázání kontaktů s odborníky v oblasti BIM a digitalizace. Navštivte Trimble Digital Construction Summit 18.-19. listopadu v dánské Kodani. Bohatý program nabízí nejnovější pohled na zkušenosti, dosažené úspěchy a vývoj BIMu ve stavebnictví - od návrhu mostů a budov až po facility management. Kompletní program a více informací ke konferenci naleznete zde. Buďte BIM!

Space 

Brzy: Novinky v knihovně Construsoft
Vydání nejnovější verze TS 2019i se blíží. V rámci Construsoft knihovny se můžete těšit na desítky vylepšených komponent i několik novinek. Představíme například dvě zcela nové komponenty pro svařované styčníkové spoje, vytvořené přímo pro středoevropský region, vylepšenou 3D Kostku pro inteligentní natočení pohledu, rozšířené Spirálové betonové schody, které lze nyní vytvořit včetně podélných výztuží, a mnoho dalšího.

Space 

Vítězný projekt Peters Bridge 

Model středoškolského studenta Petra Viceny ze SPŠS ve Valašském Meziříčí dobývá svět. Student třetího ročníku v rámci odborné výuky a svého volného času vytvořil ocelový visutý most, když se nechal inspirovat podobným projektem - Manhattan Bridge. Celý projekt vznikl ve studentské verzi Tekla Campus. Projekt vyhrál lokální kolo soutěže Tekla BIM Awards 2019 a postupuje do globálního kola této soutěže. Více informací o projektu!