Construsoft Newsletter
Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect   
Space 

Tekla Structures 2019i
Seznamte se s novinkami a vylepšeními, které Vám přínáší verze Tekla Structures 2019i a zefektivněte si práci v Tekle. Vyberte si jeden ze dvou nabízených bezplatných webinarů na ocelové nebo železobetonové konstrukce a začněte využívat všechny výhody programu naplno!  

Přihlaste se na vybrané bezplatné webinary:

Space 

Setkání uživatelů 2019 - poslední šance na registraci!
Poslední šance registrovat se na 22. Setkání uživatelů programu Tekla Structures a Trimble Connect, které se uskuteční ve středu 18. září 2019 v prostorách Hotelu Jana**** v Přerově. Máte zájem dozvědět se nejzajímavější novinky, diskutovat a konzultovat různá témata s našimi specialisty? Chcete se dovědět více o připravovaných datových standardech? Registrujte seTěšíme se na vás.

Space 

Již brzy spustíme naše nové webové stránky!
V posledních dnech vrcholí příprava naší nové webové prezentace, která by měla být spuštěna již brzy. Stránky dostanou nový a moderní design, kompletní responsivitu na veškerá mobilní zařízení a větší přehlednost pro samotné návštěvníky. Naší snahou bude udržovat web stále aktuální a nabídnout Vám srozumitelný a přehledný obsah. 

Space 

Aktivně spolupracujeme s Českou agenturou pro standardizaci (ČAS)
Účastníme se veškerých aktivit, které se objevují v návaznosti na digitalizaci stavebnictví jako jsou datové standardy a klasifikační systémy a podporujeme veškeré aktivity a činnosti ČAS. Během druhé poloviny kalendářního roku vás budeme průběžně informovat o novinkách v této oblasti a aktivitách, které vyvíjíme pro přípravu našich programů na tyto nové standardy. 

Space 

Nová verze Tekla Campus 2019 již k dispozici!
Nová verze Tekla Structures 2019 nyní k dispozici na Tekla Campus. Jste student, učitel nebo si chcete jen zdarma vyzkoušet nejnovější verzi Tekla Structures? Přichází s celou řadou nových a vylepšených funkcí, které přispívají ke zvýšení produktivity a k plynulejšímu workflow. Jedná se například o novou možnost vizualizace 3D modelu. Studentům přejeme úspěšný vstup do nového školního roku!

Space 

Trimble Digital Construction Summit
Využíjte jedinečnou možnost setkání a navázání kontaktů s odborníky v oblasti BIM a digitalizace. Navštivte Trimble Digital Construction Summit 18.-19. listopadu v dánské Kodani. Bohatý program nabízí nejnovější pohled na zkušenosti, dosažené úspěchy a vývoj BIMu ve stavebnictví - od návrhu mostů a budov až po facility management. 
Kompletní program a více informací ke konferenci naleznete zde. Buďte BIM!