Construsoft Newsletter
Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect   
Space 

Druhé místo v soutěži Firma roku 2019


Cenu Hospodářských novin Firma roku 2019 získal Construsoft za poslední 3 roky již podruhé. V roce 2017 obsadil 3.místo, letos si v rámci konkurence tisíců firem ještě o jednu příčku polepšil. Odborná porota při určování pořadí vychází z výsledků hospodaření a částečně také z přínosu společnosti pro daný region. Ocenění je dobrou zprávou pro naše zákazníky, neboť vyzdvihuje dlouhodobou stabilitu, produktivitu a také přínos inovací do stavebního sektoru. Galavečer se letos uskutečnil ve středu 9. října.

Více informací naleznete na našem webu.

Space 
setkání uživatelů

Setkání uživatelů 2019 je za námi!
V měsíci září proběhlo již tradiční Setkání uživatelů programu Tekla Structures a Trimble Connect, které se letos uskutečnilo opět v prostorech Hotelu Jana v Přerově. Během dne se naši uživatelé dozvěděli spoustu novinek a zajímavostí. Přestávky a workshopy pak sloužily k diskuzy různých témat. V rámci programu jsme také ocenili vítěze soutěže Tekla BIM Awards a představili vítězné projekty. Prezentace ze setkání byly účastníkům zaslány emailem. Pokud jste je neobdrželi, ozvěte se nám.  

Space 

Vyzkoušejte Tekla Model Sharing
Moderní způsob sdílení modelu snižuje chybovost a časovou náročnost. Narozdíl od technologie multi-user je prostřednictvím Tekla Model Sharing sdílen hlavní model na cloudu a synchronizovány jsou následně pouze provedené změny - nikoli celý model. Nespornou výhodou služby Tekla Model Sharing je rychlost a možnost práce i v režimu offline. Spolupracujete ve více lidech na 1 modelu? Vyzkoušejte Tekla Model Sharing a přesvědčte se o výhodách sami! Více info na našich stránkách. 

Space 

Aktualizace starších licencí Tekly
Používáte starší verze programu Tekla Structures a přemýšlíte o aktualizaci? Pak je právě ten nejlepší čas. Měsíce listopad a prosinec přináší totiž každoročně nejvýhodnější ceny za aktualizace softwaru na nejnovější dostupnou verzi. A že se nás vždy ptáte, co je nového? Opravdu hodně. Přečtěte si krátky popis vybraných vylepšení a novinek! Pokud byste měli zájem, zdarma, nezávazně a velice rádi Vám zpracujeme přesnou nabídku a probereme s Vámi možnosti financování.

Space 

Tekla Structures pro projektování mostních konstrukcí
Poznejte všechny výhody navrhování mostů pomocí Tekla Structures. Ukážeme Vám snadné kroky k návrhu a modelování jakéhokoli typu mostu. Na praktickém příkladu představíme také naše přímé propojení s Rhino Grasshoper. Zaregistrujte se bezplatně na náš mezinárodní webinář a poznejte sílů BIM projektování mostních konstrukcí. Webinář se koná  ve středu 6.listopadu 2019 ve 13:00hod. Registrace zde! 

Space 

Vizualizér pro Tekla Structures!
Nový vizualizér dodá Vašim modelům z Tekla Structures rozšířené možnosti prezentace. Díky němů dokážete oslovit všechny zainteresované strany, technicky vzdělané lidi i osoby, které technickému vzdělání neholdují. Vizualizér pomůže obohatit Vaše prodejní a projektové prezentace. Momentálně je k dispozici pro vizualizaci až 10 různých materiálů jako například beton, ocel, dřevo, zeleň, sklo, apod. Vizualizér naleznete jako rozšíření Tekla Structures v Tekla Warehouse.

Space 
Stánek

Nadcházející konference 
Navštivte náš stánek během nadcházejících odborných konferencí. Jsme partneři 26. ročníku BETONÁŘSKÝCH DNÍ (20.-21.listopadu 2019 - Hradec Králové), stejně jako tradiční ocelářské konference KONSTRUKCE 2019 (7.listopadu 2019 - Nesuchyně). Na obou dvou konferencích předneseme odborný příspěvek a po celou dobu konání nás můžete navštívit na našem výstavním stánku. Přijďte se dozvědět, co je nového. Budeme Vám plně k dispozici. Těšíme se na Vás!