Construsoft Newsletter

Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect

TCB Zdarma

Trimble Connect Business zdarma!

Zákazníci, kteří mají aktivní Maintenanci k programu Tekla Structures nebo licence Tekly na pronájem, budou mít automaticky ZDARMA k dispozici licenci Trimble Connect Business. Jedna Maintenance (nebo 1 pronájem jakéhokoli modulu Tekla Structures) = jedna plovoucí licence Trimble Connect Business. Licence budou brzy k dispozici ve vašem prostředí Tekla Account (ATC), kde je mohou administrátoři společnosti přidělovat jednotlivým uživatelům dle potřeby. Sledujte naše sociální sítě, kde budeme přinášet aktuální informace.

Návod na aktivaci licencí Trimble Connect Business pro zákazníky!

Space 

Construction Conference
Construction Conference se blíží! Uskuteční se 10.02.2020 na zámku Šimák v Pezinku na Slovensku. Náš kolega Martin Maťašovský bude mít v rámci programu odbornou přednášku na téma Budoucnost smíšené reality ve stavebnictví. Díky našemu partnerství vám nabízíme zvýhodněné vložné! Program konference včetně všech detailů naleznete zde. Pokud byste se rádi zúčastnili, dejte nám vědět a my vám zajistíme levnější vložné. 

Space 

YouTube kanál spuštěn!
Videa od našeho vývojového týmu, instruktážní video materiály k našim produktům Tekla Structures a Trimble Connect postupně zaplňují náš nový český Construsoft YouTube kanál. Odebírejte naše videa, jedině tak vám neunikne žádná novinka či zajímavost, kterou zveřejníme. Pokud je něco, co byste měli zájem vidět, neváhejte nám napsat na marketing@construsoft.cz nebo jednoduše odpovězte na tento e-mail.

Space 
Drawing Mesh Frame

Výkresy na míru
Snažíme se, aby pro vás práce v Tekla Structures byla co nejjednodušší, a proto neustále vyvíjíme nové nástroje, o které máte zájem. Jednou z novinek je Drawing Mesh Frame (m121), který vytvoří čáry okolo výztuže a lépe poukáže na to, kde jsou výztuže umístěny. Může se hodit například při konstrukci mostů či podlah. Pokud máte zájem tento nový nástroj otestovat, napište nám a zašleme vám balíček TSEP pro jeho instalaci do vaší aktuální verze Tekla Structures.

 

Space 

Webinar: Trimble Connect pro uživatele Tekly
V našem dalším mezinárodním anglickém webináři vám představíme, jak může být využívání Trimble Connectu výhodné pro všechny uživatele Tekla Structures a jak z něho mohou profitovat. Představíme, jak sdílet Tekla model a jak s ostatními spolupracovat na vašich projektech, stejně tak projdeme rozdíly mezi jednolivými variantami licencí. Přihlásit se můžete zdarma zde!