Construsoft Newsletter

Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect

PF 2020

Děkujeme Vám za spolupráci!

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2020 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. V prosincovém newsletteru si můžete přečíst nástřel toho, co Vás čeká a co pro Vás příští rok připravujeme.

Space 

Trimble Connect nahrazuje Tekla BIMsight
Velmi úspěšný produkt Tekla BIMsight nahrazuje moderní BIM řešení Trimble Connect pro Desktop. Trimble Connect pro Desktop je bezplatný software a má většinu funkcí jako Tekla BIMsight a mnohem více. Navštivte naše stránky a získejte více informací o této změně včetně návodů ke stažení Trimble Connect pro desktop a efektivního přesunu Vašich BIMsight modelů do nové aplikace. 

Space 

Trimble Connect Business zdarma k Maintenanci a pronájmu Tekly
Od nového roku chystáme pro zákazníky, kteří mají aktivní Maintenanci k programu Tekla Structures nebo licence Tekly na pronájem, novinku. Od 1.1.2020 budou mít automaticky ZDARMA k dispozici licenci Trimble Connect Business. Jedna Maintenance (nebo 1 pronájem jakéhokoli modulu Tekla Structures) = jedna plovoucí licence Trimble Connect Business. Bližší informace přineseme v průběhu ledna příštího roku. 

Space 

Spuštění YouTube kanálu
Videa od našeho vývojového týmu, instruktážní video materiály k našim produktům Tekla Structures a Trimble Connect a mnoho dalšího budete moci sledovat na našem novém Construsoft YouTube kanálu. Ten pro Vás chystáme spustit v prvních měsících nového roku. O začátku budete včas informování a pokud je něco, co byste měli zájem vidět, neváhejte nám napsat na marketing@construsoft.cz nebo jednoduše odpovězte na tento e-mail. 

 

Space 
Webináře

České webináře
Další pozitivní změnou v roce 2020 bude příprava a vysílání českých webinářů. Vždy byste se měli dozvědět něco nového z Tekla Structures pro ocelové, železobetonové nebo dřevěné konstrukce, informace a novinky o Trimble Connect i našich Construsoft knihovnách. 30minutové webináře v měsíčních intervalech tak budou vhodnou možností se něco málo přiučit. Přihlásit se na webinář budete mít možnost vždy s dostatečným časovým předstihem. Stačí si vybrat témata, která Vás budou zajímat. 

Space 
Dřevo tool

Dřevěné konstrukce? Není problém!
Nezapomínáme na nikoho. Pokud vytváříte dřevěné konstrukce v Tekla Structures, nezapomeňte sledovat aktualizaci Construsoft knihovny, která přinese kromě mnoho nových ocelových a betonových komponent také pluginy pro dřevěné konstrukce. Pokud máte zájem otestovat nové komponenty pro dřevo, napište nám a my Vám zašleme balíček TSEP pro jeho instalaci do Vaší aktuální verze Tekla Structures.