Construsoft Newsletter

Zajímavosti ze světa Tekla Structures a Trimble Connect

Tekla Structures 2020

11. března 2020 vyšla nová verze Tekla Structures 2020. Kromě nového designu produktu (logo, ikony apod.) přinesla také celou řadu vylepšení a nových funkcí! Pokročilé funkce loftového plechu, lepší vykreslování objektů v modelu, vylepšení v oblasti vyztužování betonových konstrukcí, novinky v oblasti výkresu a vytváření předloh, nové nástroje pro bednění, vylepšená spolupráce s Trimble Connect apod. Více informací o Tekla Structures 2020 získáte na naší webové stránce nebo můžete shlédnout záznamy anglických webinarů. 

Prefabrikáty
Ocel
Monolit
Analýza a projektování
Space 

Tekla BIM Awards 2020 zahájena!
Mezinárodní soutěž modelů Tekla BIM Awards 2020 byla zahájena! V letošním roce slavíme 20 let od založení této prestižní soutěže. Své soutěžní modely můžete nahrávat do 14. května. Pro dosažení většího počtu modelů v soutěži jsme se rozhodli zjednodušit samotné přihlášení projektu (např. není potřeba vyplňovat formulář excel). Neváhejte a nahrejte svůj model co nejdříve. My ho začneme ihned propagovat! V případě potřeby nás kontaktujte na marketing@construsoft.cz. Více informací o soutěži.    

Space 

Tekla Model Sharing - nabídka
Získejte nyní až 10 licencí Tekla Model Sharing na zkušební dobu 3 měsíců zcela ZDARMA. ✔️ Pokud jste neměli a nemáte zakoupenou licenci Tekla Model Sharing nebo jste nikdy tuto službu netestovali, tato nabídka je právě pro vás! Pro všechny pak máme 20% slevu na pořízení těchto licencí do 30.6.2020. ✔️ Více informací a přesné podmínky této časově omezené nabídky naleznete na našich oficiálních webových stránkách.

Space 

Trimble Connect ZDARMA
Vzhledem k šíření koronaviru upravujeme do 9. června 2020 omezení pro osobní bezplatnou licenci Trimble Connect. Nově může ZDARMA každý uživatel využít tuto verzi Trimble Connect pro 10 projektů, má možnost spolupracovat s neomezeným počtem uživatelů a využívat také neomezené cloudové úložiště. Pro všechny přidáváme v rámci této časově omezené nabídky k dispozici bezplatnou zákaznickou podporu Trimble Connect. Více informací. 

Space 

Přesouváme seminář Mosty 2020
Stejně jako loni jsme pro vás připravovali bezplatný seminář na téma Efektivní BIM navrhování betonových mostních konstrukcí, který se měl uskutečnit 15. dubna v hotelu Avanti v Brně. Vzhledem k aktuální situaci však termín semináře posouváme na 23. září 2020. Již zaslané přihlášky zůstávají v platnosti. Více informací o připravovaném semináři a možnost registrace naleznete na stránce BIMseminare.cz. 

Space 

Interní opatření proti koronaviru
Společnost Construsoft se rozhodla v návaznosti na prevenci šíření koronaviru přijmout preventivní opatření. Zrušily se všechny námi pořádané události do konce června 2020 a jsou posouvány termíny prezentací, školení a dalších událostí, které vyžadují osobní kontakt. Kontakty technické podpory jsou plně funkční a fungují v běžném režimu. Administrativní složka a zasílání licencí funguje také zcela bez omezení. Více informací.

Space 
Trimble Connect tagy

Klíčová slova v Trimble Connect
Představujeme vám nesmírně užitečnou funkci, která vám pomůže s tříděním vašich souborů v Trimble Connect. Máte přeplněný adresář souborů v Trimble Connect a trávíte čas jejich hledáním? Využijte možnosti klíčových slov, která můžete připojit k jakémukoli souboru či složce, úkolu, atd. Poté můžete jednoduše za pomocí příkazu "tag:<JménoTagu>" vyhledat tato data s vloženým klíčovým slovem.

Space 

Změna termínu konference Mosty 2020  
25. MEZINÁRODNÍ SYMPOZIUM MOSTY 2020 jehož jsme každým rokem hlavní partneři se posouvá. Novým termínem je 24.-25. září 2020. V roce 2020 bude sympozium zaměřeno na novinky v oblasti mostního stavitelství, na výstavbu nových, případně rekonstrukce stávajících mostů v České republice i v zahraničí. Oficiální stránky sympozia. 

Space 
DR120

Převést kumulativní rozměr (DR120)  
Neustále se snažíme plnit přání zákazníků a proto stále vznikají nové aplikace a pluginy, které jsou postupně implementovány do CS knihoven. Nová aplikace pro výkresy dokáže zaměnit existující standardní kumulativní kótu z jedné strany na kumulativní kótu načítající se do středu prvku z obou stran. Aplikace dokáže měnit vybrané kóty, vyfiltrovat kóty z vybraných pohledů, aktuálního či vybraných výkresů. Jestli máte zájem vyzkoušet tuto novinku, napište nám odpovědí na tento e-mail. 

Space 

Video tutorial Tekla Model Sharing  
Připravili jsme pro vás kompletní seznam výukových videí pro používání moderního nástroje pro sdílení modelů v rámci programu Tekla Structures Tekla Model Sharing. Pokud začínáte s touto službou nebo máte zájem se s ní jen seznámit a poznat její silné stránky, navštivte náš YouTube kanál. Všechna tato videa jsou k dispozici v playlistu Tekla Model Sharing. Více informací o této službe je k dispozici zde.